GTS Palermo
€ 1.649,00
- Bouwjaar 2025 met slechts 1.975 km op de teller
- Snorscooter op benzine, rijbewijs AM vanaf 16 jaar
- Fabrieksgarantie tot 07-04-2027
- Rijklaar afgeleverd door Scootercenter J.W. Kers in Apeldoorn
Slechts 1 resterend op voorraad

Geen reserveringskosten, persoonlijk advies
- Wij kunnen tenaamstellen
- Gratis af te halen in Apeldoorn
- Gratis bezorgd binnen 15 km, daarbuiten op afstand
- Betaling in meerdere termijnen mogelijk

Meer weten over deze occasion?
Stel je vraag via WhatsApp, we reageren snel.
GTS Palermo occasion uit 2025 met 1.975 km
Op zoek naar een bijna nieuwe tweedehands scooter in Apeldoorn? Deze GTS Palermo is een jonge occasion: de scooter kwam op 07-04-2025 voor het eerst op de weg en staat nu bij ons met maar 1.975 km op de teller. Het is een snorscooter op benzine, handig voor wie dagelijks korte stukjes rijdt, of dat nu naar school, werk of de sportclub is.
Over deze gebruikte scooter
- Merk en model: GTS Palermo
- Bouwjaar: 2025
- Datum eerste toelating: 07-04-2025
- Kilometerstand: 1.975 km
- Type: snorscooter
- Brandstof: benzine
- Zitplaatsen volgens kenteken: 2
- Garantie: fabrieksgarantie tot 07-04-2027
Omdat deze scooter pas kort geleden in gebruik is genomen, valt hij nog onder de fabrieksgarantie tot 07-04-2027. Zo koop je een tweedehands scooter met een jonge leeftijd en nog een tijd zekerheid van de fabriek. Bekijk de foto’s van de voorkant, de zijkant, het dashboard en de achterkant om alvast een goed beeld te krijgen.
Er worden bij deze scooter geen extra accessoires meegeleverd. Wil je een helm of andere uitrusting erbij? Kijk dan bij onze helmen en onderdelen.
Rijden op een snorscooter
Voor een snorscooter geldt een helmplicht. Je hebt rijbewijs AM nodig en je moet minimaal 16 jaar zijn. Meer over het halen van je rijbewijs lees je bij het CBR.
Waarom kopen bij Scootercenter J.W. Kers?
Scootercenter J.W. Kers in Apeldoorn heeft meer dan 45 jaar ervaring met scooters en beschikt over een eigen werkplaats. Je weet dus bij wie je terechtkunt, ook na de aankoop.
- Rijklaar afgeleverd: je kunt na aankoop direct op pad.
- Betalen in termijnen: kan via SprayPay of in3.
- Onderhoud en service: wij verzorgen ook het onderhoud van je scooter. Je kunt eenvoudig een werkplaatsafspraak aanvragen.
- Persoonlijk advies: kom langs in de showroom in Apeldoorn om de scooter te bekijken, erop te zitten en advies te krijgen. Je vindt alle gegevens op onze contactpagina.
Twijfel je nog? Bekijk ook ons andere aanbod scooters.
Veelgestelde vragen
Klik op een vraag om het antwoord uit te klappen.
Heb ik een helm nodig op deze snorscooter?
Ja, op een snorscooter geldt een helmplicht. Passende helmen vind je bij onze helmen en onderdelen.
Welk rijbewijs heb ik nodig en vanaf welke leeftijd mag ik rijden?
Je hebt rijbewijs AM nodig en je moet minimaal 16 jaar zijn.
Heeft deze GTS Palermo nog garantie?
Ja, deze scooter heeft fabrieksgarantie tot 07-04-2027.
Kan ik in termijnen betalen?
Ja, betalen in termijnen kan via SprayPay of in3.
Kan ik een passagier meenemen op deze scooter?
Volgens het kenteken heeft deze scooter 2 zitplaatsen. Op een snorscooter mag je alleen een passagier meenemen als er een duozadel en duo-voetsteunen aanwezig zijn. Kom gerust langs in de showroom in Apeldoorn, dan bekijken we het samen.





















