REMBLOKSET BRENTA BR422 KNAAP/RDT/DON SOURIS-CAPO FATBIKE GESINTERD (E-MARK)
Originele remblokset Brenta BR422 voor uw fatbike, gesinterd en voorzien van E-Mark certificering voor optimale remwerking.
Besteld na 14:00 of buiten werkdagen? Dan bestellen wij het ma 2 nov bij de groothandel.
- Wij bestellenMa 2 nov
- Bij ons binnenDi 3 nov
- VerzondenUiterlijk do 5 nov
Kans op snellere levering: veel onderdelen hebben we ook zelf in de winkel liggen. Is dat zo, dan versturen we je bestelling meteen.
Liever ophalen in Apeldoorn? Bel ons even, dan checken we of het al in de winkel ligt.
De prijs in onze showroom kan afwijken van de webshopprijs, door oude voorraad of een andere leverancier. Wil je zeker zijn van de webshopprijs? Bestel dan online.
- Razendsnelle support via mail & telefoon
- Gratis verzending vanaf € 100 op onderdelen en accessoires
- Altijd originele en/of beste kwaliteit onderdelen
- 14 dagen retourrecht
- Ruim assortiment via onze groothandel, binnen 3 werkdagen verzonden
- Veilig & snel online betalen
- Informeer naar beschikbaarheid: info@scootercenterkers.nl
- Klantbeoordeling 4,5/5 - honderden tevreden klanten
De remblokset Brenta BR422 is geschikt voor populaire fatbike-modellen zoals Knaap, RDT, Don, Souris en Capo. Deze gesinterde remblokken bieden u betrouwbare remkracht en zijn voorzien van de E-Mark certificering, wat garantie geeft voor kwaliteit en veiligheid.
Bij Scootercenter Kers in Apeldoorn vindt u dit essentiële vervangingsonderdeel voor uw fatbike. Met de gesinterde samenstelling van deze remblokken geniet u van consistente remwerking in verschillende weersomstandigheden. De E-Mark goedkeuring verzekert u dat u met een gekeurd product rijdt dat aan Europese normen voldoet.
Wilt u uw remmen in topconditie houden? Bestel vandaag nog dit remblokset en zorg voor veilige en betrouwbare remming op uw fatbike.
Specificaties
| Artikelnummer | BR422 |
|---|---|
| Categorieën | Remblokken |

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.